-8 ℃

Lennule registreerimine

Lennule peavad end registreerima kõik reisijad, ka need, kes reisivad käsipagasiga. Check-in lauas ning väravas pardale minnes esitage pardakaart ja kehtiv reisidokument (Euroopa Liidu piires reisimiseks piisab ID-kaardist, muudes riikides on vajalik pass).

NB! Juhiluba ei ole rahvusvahelistel lendudel aktsepteeritav reisidokument.

Lennule saad registreerida lennujaamas lennule registreerimise lauas (check-in laud).

Mõnede lennufirmade puhul eelregistreerimise võimalust ei ole ja lennule registreerimine toimub ainult lennujaamas. Soovitame alati saabuda lennujaama aegsasti, et rahulikult lennule registreerida ja läbida julgestuskontroll. Õigeaegselt lennule jõudmiseks soovitame reisijatel olla lennujaamas vähemalt 1 tund enne lennupiletil märgitud väljalennu aega. Kui olete lennufirmalt tellinud eriteenuseid, reisite lastega, ebastandardses suuruses eripagasiga (nt golfivarustus, jalgratas, suusad vm) või suurema grupina, siis soovitame kohale tulla vähemalt poolteist tundi enne lennu väljumist.

Lennule registreerimine lennujaamas

Lennule registreerimine lennujaamas algab 2 tundi enne väljalendu ja lõppeb lähtuvalt lennufirma reeglitest.

Täpsema info saamiseks võtke ühendust oma lennufirmaga või lennufirma esindajaga. Tšarterlendudele toimub registreerimine ainult lennujaama registreerimislaudades.